KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14298266
nr 1429 8266
Bengt Ã…berg
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, "Höst på ön", Sundsvall. Signerad. Olja på pannå, 24x72, yttermått inklusive ram: 43x91 cm
Bengt Åberg, svensk målare född 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 1 november 2021
kl 18:18:43
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
1.200 kr